Nasze marki

Poznaj nasze wyspecjalizowane linie biznesowe, dzięki którym możemy kompleksowo wesprzeć Twoją firmę.

Job Impulse

Praca tymczasowa

Od 2006 roku wspieramy klientów w procesach rekrutacyjnych, optymalizujemy stan zatrudnienia, przejmujemy obowiązki działów kadrowych.

Job Abroad

Praca za granicą

Agencja zatrudnienia wchodząca w skład Job Impulse działająca na polskim rynku od 2015 roku, skupiona na realizacji projektów rekrutacyjnych dla klientów zagranicznych.

Job Outsourcing

Outsourcing procesów

Optymalizujemy procesy produkcyjne, logistyczne i magazynowe. Korzystamy z doświadczeń w rekrutowaniu, organizowaniu i kierowaniu zespołami pracowniczymi.

strefajob.pl

Błyskawiczna obsługa zleceń

Nowoczesne autorskie narzędzie online o zasięgu ogólnopolskim, służące do efektywnej i szybkiej rekrutacji oraz obsługi pracowników na zlecenia krótkoterminowe.

TAKpełnosprawni

Zatrudnianie i włączanie osób z niepełnosprawnościami

Fundacja promująca zatrudnienie i inkluzję osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Wspieramy pracowników z niepełnosprawnościami oraz świadomych pracodawców otwartych na różnorodność.

z

Ahead Professionals

Rekrutacje stałe

Profesjonalna rekrutacja specjalistów i kadry menedżerskiej. Specjalizujemy się w obszarach: Engineering & Manufacturing, Finance & Quant, Sales & Marketing, Banking & Insurance, Logistics & Procurement, FMCG/Retail oraz IT.