Praca w Job

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu.

O nas

O nas

To ludzie tworzą kulturę organizacji i atmosferę w miejscu pracy. Razem możemy więcej, dlatego dbamy o dobre relacje, kierujemy się wspólnymi wartościami, gramy do jednej bramki i wspólnie świętujemy sukcesy, nawet te najmniejsze. Od ponad 18 lat nieustannie się rozwijamy, realizując kolejne projekty, tworząc wyspecjalizowane zespoły i osiągając strategiczne cele. Obecnie nasza organizacja liczy ponad 150 osób.

Wierzymy, że nasza praca wpływa na polepszenie jakości życia innych osób - zapewniamy im bezpieczne, stabilne zatrudnienie na uczciwych warunkach u rzetelnych pracodawców. Z kolei pracodawcom proponujemy kandydatów, którzy wniosą wartość do przedsiębiorstwa i przyczynią się do rozwoju biznesu. Przeczytaj o nas więcej: Kim jesteśmy

Chcesz nas bliżej poznać? Odwiedź nasze kanały social media i zobacz, jak się u nas pracuje.

Jak działamy?

Poznaj bliżej nasz zespół, wartości, podejmowane przez nas działania oraz benefity, jakie oferujemy naszym pracownikom. Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko. Czekamy na Ciebie!

Ludzie

Ludzie to nasza nadrzędna wartość. Od zawsze wierzymy, że różnorodność jest potęgą zespołu, dlatego nie ma dla nas znaczenia pochodzenie, płeć, wiek, stopień sprawności czy jakiekolwiek inne podziały. W naszych zespołach cenimy wartości takie jak zaangażowanie i nastawienie na rozwój, umożliwiamy rozwój naturalnych talentów i poszerzanie swoich kompetencji.

150
pracowników
wewnętrznych
15%
pracowników
posiada orzeczenie
o niepełnosprawności
86%
pracowników
to kobiety
34 lata
średnia wieku
pracowników
16%
pracowników
to cudzoziemcy

Ludzie Joba

"Siłą Job Impulse są wartości, z których jesteśmy dumni, a wśród nich zdecydowanie najważniejsza to ludzie! Ludzie z pasją. Ludzie, którzy wiele lat rozwijali Job Impulse i rozwijali się razem z Job Impulse. Ludzie, którzy odnaleźli tu przestrzeń do rozwoju swoich kompetencji. To niesamowite jak wiele osób, które pracują w Jobie po kilkanaście lat, teraz najczęściej na stanowiskach menedżerskich, zaczynało od praktyk, bez branżowej wiedzy i doświadczenia!"
Paulina
Menedżer ds. rekrutacji
Staż w Job Impulse: 14 lat
"Cenię sobie zauważalną na każdym kroku (od specjalistów po zarząd) otwartość. Otwartość i gotowość do rozmów, do rozwoju potencjału, który w każdym z nas drzemie, otwartość na różnorodność, na nowe wyzwania. To wszystko powoduje, że nie ma nudy i że każdy może się tu spełniać i rozwijać w różnych dziedzinach. Jestem tego najlepszym przykładem – od rekrutacji po zarządzanie projektem e-commerce."
Monika
Project Manager w strefajob.pl
Staż w Job Impulse: 15 lat
"Chwile, które będę zawsze miło wspominać, to paradoksalnie momenty dociążenia, gdy otrzymuję ogromne wsparcie i motywację od koleżanek i kolegów. Bez nich nie byłbym w stanie realizować powierzonych zadań. Przez zaangażowanie budują zaufanie i szacunek. Motywują do samorozwoju i rozwoju firmy. Po prostu Job Impulse to LUDZIE!"
Marcin
Senior IT Manager
Staż w Job Impulse: 10 lat
“Do dziś miło wspominam pierwsze dni pracy w Job Impulse, byłam pozytywnie zaskoczona przyjaznym procesem rekrutacji oraz etapem wdrożenia, otwartością zespołu na różnorodność – byłam pierwszą osobą narodowości ukraińskiej w centrali firmy. W pracy bardzo doceniam możliwości rozwoju, które daje Job Impulse. Różnorodne projekty, możliwości współpracy w interdyscyplinarnych zespołach pozwalają zdobywać nowe doświadczenie, efektywnie planować i pomyślnie realizować zaplanowane działania.”
Tetiana
Koordynator Rozwoju Rekrutacji Zagranicznych
Staż w Job Impulse: 8 lat
"Współpracę z Job Impulse rozpoczęłam prawie 8 lat temu jako pracownik działu księgowości. Wspierając dział w prostych pracach biurowo-administracyjnych, zgłębiałam tajniki księgowości. Ze względu na dynamiczną sytuację w dziale moje obowiązki i stanowisko szybko ewoluowały i tak od ponad dwóch lat zarządzam pracą świetnego działu księgowości. Wydaje mi się, że jako organizacja mamy niesamowity zmysł znajdowania bardzo wartościowych i ciekawych osób. Mieszanka wybuchowa różnych osobowości daje nam siłę, by góry przenosić!"
Weronika
Kierownik Zespołu Księgowości
Staż w Job Impulse: 9 lat