Informacje dla kandydatów

Szukasz stabilnej, bezpiecznej pracy? Zaufaj naszemu doświadczeniu w rekrutacji! Poznaj nas bliżej i dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować.

O nas

Jesteśmy agencją pracy działającą na polskim rynku od ponad 17 lat. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30000 osób. Oferujemy pracę tymczasową, stałą oraz dorywczą. Współpracę z nami poleca 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał nas za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021.

Weryfikujemy Twoje potrzeby, kompetencje i cele, a następnie proponujemy pracę, która będzie spełniała Twoje oczekiwania. Dbamy o Twój komfort i zadowolenie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia. Współpracujemy tylko z rzetelnymi pracodawcami i oferujemy sprawdzone oferty pracy.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR, które zrzesza najbardziej renomowane agencje pracy. Przestrzegamy Kodeksu Etycznego, dzięki czemu masz pewność, że Job Impulse to odpowiedzialny i godny zaufania pracodawca. W ramach programu TAKpełnosprawni wspieramy rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnościami oraz promujemy ich zatrudnianie na lokalnym rynku pracy.

Proces rekrutacji

Przebieg rekrutacji może się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikujesz. Jednak bez względu na rodzaj oferty zawsze stawiamy na szybki kontakt i informację zwrotną, abyś mógł/a jak najszybciej rozpocząć pracę.

1. Przesłanie CV

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Decyzja o zatrudnieniu

Przyjdź z CV, wyjdź z pracą!

Często pozytywna decyzja o zatrudnieniu zapada już na pierwszym spotkaniu, dlatego zachęcamy Cię do wizyty w jednym z naszych lokalnych oddziałów.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Szybki proces rekrutacji
  • Dedykowany opiekun na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Różnorodność ofert pracy
  • Wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności
  • Praca u sprawdzonych, rzetelnych pracodawców
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • 99% pracowników tymczasowych poleciłoby nas swoim bliskim i znajomym

Czym jest praca tymczasowa?

Podejmując pracę tymczasową, podpisujesz umowę z Agencją Pracy Tymczasowej, która jest Twoim prawnym pracodawcą. Pracę świadczysz jednak na rzecz klienta agencji, czyli pracodawcy użytkownika, do którego zostałeś/aś skierowany/a. Zasady pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową oraz umów prawa cywilnego są regulowane Ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Dlaczego warto podjąć pracę tymczasową?