Wyróżnieni pracodawcy

Odwiedź profil wybranego pracodawcy, aby sprawdzić aktualne oferty i poznać bliżej swoje przyszłe miejsce pracy.

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SA

Anpharm jest częścią Grupy Servier, drugiej największej firmy farmaceutycznej we Francji, a 31. na świecie. Anpharm dynamicznie rozwija się w Polsce już od 25 lat, produkując wysokiej jakości leki zarówno na rynek polski, jak i na eksport, stawiając na najwyższą jakość swoich produktów w trosce o pacjenta.

Sprawdź oferty

Brembo Poland Sp. z o.o.

Brembo jest liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. W Polsce posiada 3 zakłady w Dąbrowie Górniczej, Częstochowie i Niepołomicach.

Sprawdź oferty

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

BSH jest największym europejskim producentem sprzętu gospodarstwa domowego, który od ponad 25 lat dynamicznie rozwija się również w Polsce. Firma produkuje urządzenia marek Bosch i Siemens w fabrykach w Łodzi, Wrocławiu i Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. W centrach badań i rozwoju opracowuje najnowsze rozwiązania technologiczne, a w centrach usług wspólnych realizuje zadania dla całej Grupy BSH, np. z zakresu IT.

Sprawdź oferty

CTDI Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy największym w Europie i jedynym w Polsce oddziałem globalnej firmy CTDI – ponad 17 500 Pracowników w 100 lokalizacjach na całym świecie. Głównym obszarem naszej działalności jest serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, m.in. telefonów komórkowych, laptopów, modemów, kart modemowych, płyt głównych laptopów i telefonów, czytników kart płatniczych, skanerów i komputerów mobilnych.

Sprawdź oferty