company-logo

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

BSH jest największym europejskim producentem sprzętu gospodarstwa domowego, który od ponad 25 lat dynamicznie rozwija się również w Polsce. Firma produkuje urządzenia marek Bosch i Siemens w fabrykach w Łodzi, Wrocławiu i Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. W centrach badań i rozwoju opracowuje najnowsze rozwiązania technologiczne, a w centrach usług wspólnych realizuje zadania dla całej Grupy BSH, np. z zakresu IT.

O firmie:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. W Polsce posiada sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa małe AGD. Oprócz produkcji BSH w Polsce posiada centra usług wspólnych, które pracują na potrzeby BSH na całym świecie, w obszarach takich jak usługi informatyczne i księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centra Badań i Rozwoju w Łodzi i w Rzeszowie oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce. Na całym świecie w Grupie BSH pracuje ponad 60 000 pracowników w 50 krajach.

Benefity BSH:

W BSH troszczymy się o przyjazną atmosferę w pracy. Filarami naszej kultury organizacyjnej są zaufanie, otwartość, współodpowiedzialność, zorientowanie na przyszłość i wyniki. Jesteśmy przekonani, że właśnie dzięki nim w naszej firmie osiągamy kolejne sukcesy. W zależności od lokalizacji i stanowiska, pracownikom oferujemy dodatkowe benefity, m.in.:

  • Dodatkowa opieka medyczna Medicover lub LuxMed
  • Dostęp do „Kafeterii benefitów pozapłacowych” z możliwością wyboru np. dofinansowania karty Multisport
  • Karta lunchowa, zniżki na posiłki, kantyna na terenie zakładu pracy
  • Zniżki pracownicze na AGD Bosch i Siemens
  • Rozwój kompetencji pracowników dzięki licznym szkoleniom i kursom
  • Premia miesięczna lub roczna, premia za polecenie pracownika, bony z okazji świąt

Aktualne oferty pracy

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z lokalnym rekruterem!

BSH Łódź
Ewelina Szczęsna
BSH Wrocław
Klaudia Fryt
BSH Głogów Małopolski
Monika Cudzik