Nasze usługi

Sprawdź, jak kompleksowo możemy wesprzeć Twój biznes. Poznaj bliżej nasze usługi i korzyści płynące ze współpracy z nami.

Praca tymczasowa

W ramach pracy tymczasowej rekrutujemy pracowników, doradzamy, optymalizujemy stan zatrudnienia, przejmujemy obowiązki działów kadrowych. Nawet z dnia na dzień jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie osoby do pracy na tak długo, jak tego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Rekrutacje stałe

Skutecznie pozyskujemy kandydatów na stanowiska wszystkich szczebli. Przejmujemy od działów HR czasochłonne i kosztowne procesy rekrutacji i selekcji pracowników. Kładziemy nacisk na poznanie potrzeb, oczekiwań oraz wymagań Twojego biznesu, aby zaproponować kandydatów o odpowiednich kompetencjach.

Dowiedz się więcej

Zatrudnianie i włączanie osób z niepełnosprawnościami TAKpełnosprawni

Obalamy stereotypy na temat niepełnosprawności. Skutecznie przygotowujemy i wspieramy pracodawców w tworzeniu różnorodnych zespołów. Promujemy politykę równych szans we współpracy z Fundacją TAKpełnosprawni.

Dowiedz się więcej

Zatrudnianie cudzoziemców

Kompleksowo zajmujemy się procesem rekrutacji i zatrudniania pracowników z zagranicy. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednich kandydatów, dopełnimy wszelkich formalności, a także zadbamy o integrację pracowników w nowym miejscu pracy. Działamy legalnie, etycznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dowiedz się więcej

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

Proces legalizacji zatrudnienia cudzoziemców jest złożony i wymaga znajomości obowiązujących przepisów i procedur. W ramach usługi analizujemy sytuację kandydata, weryfikujemy dokumenty, przygotowujemy wnioski i reprezentujemy pracodawców przed urzędami.

Dowiedz się więcej

Outsourcing procesów

Optymalizujemy procesy administracyjne, produkcyjne i logistyczne w Twojej firmie, przejmujemy wybrane obszary działalności, zmniejszając koszty i zwiększając efektywność.

Dowiedz się więcej

Błyskawiczna realizacja projektów krótkoterminowych strefajob.pl

Portal strefajob.pl pozwala na efektywną i szybką rekrutację oraz obsługę pracowników na zlecenia krótkoterminowe. To idealne rozwiązanie przy rekrutacjach masowych, na krótki czas, do prostych prac.

Dowiedz się więcej

Obsługa recepcji Office Angels

Recepcja to pierwsza linia kontaktu z klientem, dlatego tak ważne jest, aby każdy Twój gość już od progu spotkał się z miłym powitaniem oraz profesjonalnym przyjęciem. W ramach usługi rekrutujemy, szkolimy, zatrudniamy i nadzorujemy pracę najlepszych pracowników recepcji.

Dowiedz się więcej