company-logo

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SA

Anpharm jest częścią Grupy Servier, drugiej największej firmy farmaceutycznej we Francji, a 31. na świecie. Anpharm dynamicznie rozwija się w Polsce już od 25 lat, produkując wysokiej jakości leki zarówno na rynek polski, jak i na eksport, stawiając na najwyższą jakość swoich produktów w trosce o pacjenta.

O firmie:

Anpharm to jeden z 16 zakładów wytwórczych Grupy Servier, która obecna jest w 150 krajach na całym świecie i zatrudnia łącznie 22 800 pracowników. Anpharm jest 5. co do wielkości fabryką w Grupie Servier, a jej zespół liczy 250 pracowników. Misją firmy jest dążenie do wysokiej jakościowo, optymalnej kosztowo, dynamicznej produkcji w elastycznym i aktywnym zespole, będącym referencyjnym centrum ciągłego doskonalenia. Firma skutecznie realizuje swoją misję, której przyświecają cztery główne wartości, będące jednocześnie wartościami całej Grupy Servier: Troska, Dążenie do Innowacji, Rozwój przez wspólne działanie i Dążenie do sukcesu. Znaczące inwestycje finansowe Grupy Servier oraz transfer nowoczesnej technologii umożliwiły dynamiczny rozwój warszawskiej fabryki na przestrzeni 25 lat. A największym kapitałem firmy są jej pracownicy.

Benefity:

Troska jako jedna z głównych wartości naszej firmy przekłada się nie tylko na charakter działalności Anpharmu poprzez produkcję wysokiej jakości leków przyczyniających się do postępu terapeutycznego wśród milionów pacjentów. Ta wartość przejawia się także w dbaniu o naszych pracowników. Nasz 250 osobowy zespół to ludzie, którzy mają ogromne talenty, doświadczenie, umiejętności i co najważniejsze troszczą się o siebie nawzajem. Jesteśmy pewni, że sukcesy i rozwój naszej firmy, to nie tylko zasługa nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim zaangażowania naszego zespołu.

Naszym pracownikom oferujemy dodatkowe benefity w postaci:

  • Karty lunchowej, z której mogą skorzystać w kantynie na terenie firmy
  • Premii rocznej za wyniki firmy
  • Premii świątecznych
  • Upominków świątecznych
  • Dodatkowych dni wolnych od pracy od Dyrektora Wytwórni
  • Konkursów z atrakcyjnymi nagrodami
  • Bezpłatnych badań na terenie naszej firmy w ramach akcji profilaktyczno-zdrowotnych
  • Korzystania z platformy nauki języka angielskiego

Aktualne oferty pracy

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z lokalnym rekruterem!