Z nami
pracodawcy
i pracownicy

znajdują
wspólny język

 

Liczby mówią
same za siebie

Wykres

Kontakt

Centrala:
Poznań ul. Ptasia 10
tel. 61 662 34 00
centrala@jobimpulse.pl

 

 

Pełnomocnik ds. jakości:
pelnomocnik@jobimpulse.pl

 

 

Bydgoszcz
ul. Słowackiego 1
tel. 52 365 90 35
bydgoszcz@jobimpulse.pl

 

 

Katowice
ul. Mickiewicza 21
tel. 502 659 739
katowice@jobimpulse.pl

 

 

Łódź
ul. Piotrkowska 147
tel. 42 636 34 21
lodzpiotrkowska@jobimpulse.pl

 

 

Łódź
ul. Tomaszowska 7
tel. 42 250 81 67
lodztomaszowska@jobimpulse.pl

 

 

Opalenica
ul. 5 Stycznia 35
tel. 61 447 59 78
opalenica@jobimpulse.pl

 

 

Poznań
ul. Ostroroga 6/1
tel. 61 831 68 00
poznan@jobimpulse.pl

 

 

Tczew
ul. Armii Krajowej 86 pok.9
tel. 512 093 413
tczew@jobimpulse.pl

 

 

Warszawa
ul. Złota 79
tel. 22 620 21 17
warszawa@jobimpulse.pl

 

 

Wrocław
ul. Piłsudskiego 4 lok. 2
tel. 690 481 195
wroclaw@jobimpulse.pl

 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail: iodo@jobimpulse.pl