;

Pomagamy długofalowo –  wspieramy Ukrainę w 2023

Nasze myśli i serca są stale zwrócone ku Ukrainie. Nie możemy zatrzymać wojny, ale możemy wspierać uchodźców. W pierwszych dniach wojny uruchomiliśmy Centrum Pomocy Ukrainie, żeby wspierać pracowników wewnętrznych Job Impulse narodowości ukraińskiej, pracowników tymczasowych oraz uchodźców. Nasze działania kontynuujemy w 2023 roku.

Działania pomocowe

Dziś już wiemy, że pomaganie długofalowe jest skuteczną strategią, aby sprostać nawet największemu kryzysowi. Jesteśmy dumni, że takie przekonanie mają też nasi pracownicy angażujący się prywatnie i zawodowo w działania pomocowe.

Jak pomagamy?

W 2023 kontynuujemy w Job Impulse działania pomocowe na rzecz Ukrainy:

  • pomagamy uchodźcom znaleźć pracę
  • doradzamy w zakresie legalizacji
  • pracujemy nad sporządzeniem i tłumaczeniem CV
  • współpracujemy z partnerami ukraińskimi wspierającymi osoby z Ukrainy w poszukiwaniu zatrudnienia – Ferrexpo Edu Hub, Ukrainka w Polsce.
  • prowadzimy indywidualne konsultacje dla osób z Ukrainy nastawionych na kontynuowanie ścieżki zawodowej w Polsce.

Job Nowiny

Wydajemy newsletter Job Nowiny w wersji polsko-ukraińskiej, który zainicjowaliśmy w 2016 r. z myślą o naszych pracownikach z Ukrainy. Przy wydawaniu Job Nowin przyświeca nam nadrzędny cel – realne wsparcie osób z Ukrainy, przede wszystkim w obszarach zatrudnienia, legalizacji i integracji w Polsce. Pobierz najnowszy numer Job Nowin i zapisz się do newslettera.

Napisz do nas

Jeśli szukasz pracy w Polsce, nie masz CV czy potrzebujesz doradztwa w zakresie legalizacji skontaktuj się z Koordynatorką Centrum Pomocy Ukrainie:

Tetiana Hrytsyk

tetiana.hrytsyk@jobimpulse.pl

tel/viber: +48 507 440 475

Polecane artykuły