;

Pracownicy z Ukrainy zadowoleni ze współpracy z Job Impulse

99% pracowników narodowości innej niż polska poleciłoby Job Impulse bliskim i znajomym. 94% ankietowanych poleciłoby im obecne miejsce pracy. To najważniejsze wnioski z „Badania satysfakcji pracownika tymczasowego 2022”1 przeprowadzonego przez Job Impulse. Jak dokładnie pracownicy z Ukrainy i innych krajów oceniają naszą agencję pracy tymczasowej?

Jak pracownicy z Ukrainy oceniają współpracę z Job Impulse?

Aby stale udoskonalać swoje usługi, systematycznie prowadzimy badania satysfakcji pracowników zatrudnianych dla naszych klientów. Wyniki „Badania satysfakcji pracownika tymczasowego 2022″ wskazują na to, że pracownicy tymczasowi wysoko oceniają współpracę z Job Impulse i polecają ją swoim bliskim oraz znajomym. 

Ponad połowa cudzoziemców, którzy wzięli udział w badaniu, to osoby z Ukrainy. Zarówno rzetelna agencja zatrudnienia, jak i pracodawca są obecnie dla przyjeżdżających zza naszej południowo-wschodniej granicy niezwykle ważnymi elementami odnalezienia się w nowej rzeczywistości.  Fakt, że pracownicy z Ukrainy tak dobrze oceniają naszą agencję pracy tymczasowej stanowi dla nas powód do dumy.

Na jakie cechy agencji zatrudnienia zwracają uwagę pracownicy z Ukrainy?

  • Kompletność informacji uzyskanych od specjalisty Job Impulse na etapie rekrutacji
  • Dostępność specjalisty oraz życzliwość,
  • Chęć pomocy z jego strony,
  • Jakość współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Badanie satysfakcji pracowników tymczasowych przeprowadzamy cyklicznie od 10 lat. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jak jakość naszych usług oceniają pracownicy – zarówno ci z Polski, jak i cudzoziemcy. Zauważamy, że z każdym kolejnym rokiem oceny te coraz bardziej przekładają się na polecenia. W 2021 r. rekomendacje to niemal 25% wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów z zagranicy – mówi Łukasz Koszczoł, Prezes Job Impulse. To szczególnie ważne dziś, kiedy pracy poszukuje tak wiele osób z Ukrainy. Cieszymy się, że Ukraińcy mają zaufanie do naszych specjalistów i polecają współpracę z nami.

Ankietowani wysoko ocenili także atmosferę w miejscu pracy oraz relacje z bezpośrednim przełożonym. To już zasługa udanej współpracy z klientami Job Impulse. 

Bardzo cieszy nas skala i efektywność podejmowanych działań. Zadowoleni klienci oraz usatysfakcjonowani pracownicy tymczasowi to cel, jaki przyświeca nam w naszej pracy od początku. Oznacza to, że kandydaci trafiają do odpowiednich firm, prowadzonych przez rzetelnych, godnych zaufania pracodawców – dodaje Łukasz Koszczoł.  To duża zasługa naszych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości branży, a także potrzeb klientów, dobierają pracowników do konkretnych organizacji i zespołów.

Obok badania pracowników tymczasowych Job Impulse co roku przeprowadza także ankietę wśród swoich klientów. Tegoroczny wynik również tego badania jest dla Job Impulse bardzo pozytywny – współpracę z firmą poleciłoby aż 99% klientów.  

Polecane artykuły