;

Pracownicy z Ukrainy zadowoleni ze współpracy z Job Impulse

99% pracowników narodowości innej niż polska poleciłoby Job Impulse bliskim i znajomym, zaś 94% ankietowanych poleciłoby im obecne miejsce pracy. To najważniejsze wnioski z „Badania satysfakcji pracownika tymczasowego 2022”1 przeprowadzonego przez Job Impulse. Ponad połowa cudzoziemców, którzy wzięli udział w badaniu, to osoby z Ukrainy. Zarówno rzetelna agencja zatrudnienia, jak i pracodawca są obecnie dla przyjeżdżających zza naszej południowo-wschodniej granicy niezwykle ważnymi elementami odnalezienia się w nowej rzeczywistości.  

Kompletność informacji uzyskanych od specjalisty Job Impulse na etapie rekrutacji, dostępność specjalisty oraz życzliwość i chęć pomocy z jego strony, a także jakość współpracy z agencją pracy tymczasowej – to jedne z aspektów, jakie pojawiły się w ankiecie. Jej wyniki wskazują na to, że pracownicy tymczasowi wysoko oceniają współpracę z Job Impulse i polecają ją swoim bliskim oraz znajomym. 

Badanie satysfakcji pracowników tymczasowych przeprowadzamy cyklicznie od 10 lat. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jak jakość naszych usług oceniają pracownicy – zarówno ci z Polski, jak i cudzoziemcy. Zauważamy, że z każdym kolejnym rokiem oceny te coraz bardziej przekładają się na polecenia. W 2021 r. rekomendacje to niemal 25% wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów z zagranicy – mówi Łukasz Koszczoł, Prezes Job Impulse. To szczególnie ważne dziś, kiedy pracy poszukuje tak wiele osób z Ukrainy. Cieszymy się, że Ukraińcy mają zaufanie do naszych specjalistów i polecają współpracę z nami – dodaje.  

Ankietowani wysoko ocenili także atmosferę w miejscu pracy oraz relacje z bezpośrednim przełożonym. To już zasługa udanej współpracy z klientami Job Impulse. 

 – Bardzo cieszy nas skala i efektywność podejmowanych działań. Zadowoleni klienci oraz usatysfakcjonowani pracownicy tymczasowi to cel, jaki przyświeca nam w naszej pracy od początku. Oznacza to, że kandydaci trafiają do odpowiednich firm, prowadzonych przez rzetelnych, godnych zaufania pracodawców – dodaje Łukasz Koszczoł.  To duża zasługa naszych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości branży, a także potrzeb klientów, dobierają pracowników do konkretnych organizacji i zespołów – dodaje.  

Obok badania pracowników tymczasowych Job Impulse co roku przeprowadza także ankietę wśród swoich klientów. Tegoroczny wynik również tego badania jest dla Job Impulse bardzo pozytywny – współpracę z firmą poleciłoby aż 99% klientów.  

Polecane artykuły