;

Solidarni z Ukrainą

Job Impulse to jedna z wiodących firm rekrutacyjnych w kraju, która działa na polskim rynku pracy od ponad 15 lat.  Firma świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Polski i z zagranicy, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, doradztwa personalnego i outsourcingu.

Od 2015 roku obywatele z Ukrainy stanowią integralną część Job Impulse i współtworzą jej kulturę. Firma wspiera ponad tysiąc osób z Ukrainy w znalezieniu legalnej pracy, zarówno pośrednicząc w ich zatrudnieniu u swoich klientów, jak i we własnych strukturach.

Z niedowierzaniem i smutkiem obserwujemy obecną sytuację polityczną. Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że inwazja Rosji na niepodległą Ukrainę nie dojdzie do skutku.  To jest moment, w którym oprócz wyrazów wsparcia, słów otuchy i solidarności należy podjąć realne działania, które pomogą osobom zmuszonym do opuszczenia swojej ojczyzny znaleźć schronienie w Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w zdobyciu dokumentów niezbędnych do legalnego zatrudnienia oraz znalezieniu odpowiedniej pracy, a także poszukiwaniu zakwaterowania dla naszych pracowników – mówi Łukasz Koszczoł, Prezes Job Impulse.  

Wszystkie informacje na temat wsparcia można otrzymać pod adresem kontaktowym: ukraina@jobimpulse.pl

Wczoraj przeprowadziliśmy ankietę wśród pracowników zatrudnionych u naszych klientów na temat ich planów na najbliższe tygodnie. Ponad 300 osób odpowiedziało od razu, deklarując, że zamierzają jak najszybciej ściągnąć do Polski swoje rodziny. Uruchomiliśmy już także wewnętrzną sieć wsparcia dla pochodzących z Ukrainy pracowników Job Impulse i ich bliskich. Zaangażowanie i pomoc są obecnie niezwykle ważne – dodaje Łukasz Koszczoł.

Polecane artykuły